Cosmetische kliniek voor fillers in Zuid-Holland

135 cosmetische klinieken in Zuid-Holland noemen fillers in hun eigen gegevens, verspreid over 30 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Behandeling met fillers in een kliniek

Plaatsen in Zuid-Holland

Cosmetische klinieken voor fillers per plaats

Rotterdam 51

Derma KliniekHeemraadssingel 1800857600035
Diba ClinicsWeissenbruchlaan 1660102038423
Fairday ClinicsSlaak 260103133969
Aesthetic Beauty CenterSiciliëboulevard 230, 2340685412789
Aever Clinics | Rotterdam CentrumLijnbaan 610103244000
Clinique Elixir – Huidkliniek RotterdamZwart Janstraat 134A0103160579
Van Rosmalen Clinic RotterdamWijnhaven 10A0882063500
Aēstec RotterdamKarel Doormanstraat 3260103071861
Apollo Huid- en LaserkliniekPannekoekstraat 80A0102615015
Polikliniek de Blaak RotterdamBlaak 2430854881700
Faceland Rotterdam BinnenrotteBinnenrotte 113-1150881014600
The Laser BarNoordmolenstraat 31 A0108407903
Park Medical CenterHoofdweg 900104361537
Velthuis kliniek RotterdamK.P. van der Mandelelaan 100887785201
estetica clinicBertus Bulstraat 130684131719
ANC ClinicsWillemskade 16B0103072301
Dr. Beauty ClinicsHaringvliet 92A0852125977
Dr. liem clinicSlaak 160102035804
Cosmetique TotaleJonker Fransstraat 114a0859022080
JECT ClinicsVan Oldenbarneveltstraat 950858227768
Signé Clinics RotterdamPannekoekstraat 54a0854881788
Next Cosmetic ClinicsGoudsesingel 2270102211314
Faceland Rotterdam KareldoormanKarel Doormanstraat 453a0881014600
Cleo ClinicsSchiedamsedijk 81A0102545902
SOAP.Admiraliteitskade 690206730506
De HuidkliniekWestblaak 1010882240300
Overture ClinicLaan op Zuid 12950102262617
Filler Cottage RotterdamWalenburgerweg 26A0640225381
Center Kliniek's-Lands Werf 2190104131537
City Clinics Rotterdam-NoordStraatweg 2250854014311
Studio PUUR NesselandeOtto van Tussenbroekstraat 1250105013019
SkintasticsOostplein 1460108186290
Clinic ElevenPijpbloem 110626938656
M1 Med Beauty RotterdamParklaan 260106690210
Drs. Samana ClinicsWeena-Zuid 1520852500652
V-CosmeticsSchiedamsedijk 62A0643284664
SOAP.Meent 17A0107271047
Empire ClinicJacob van Campenplein 310852129074
Your Laser ClinicHoogstraat 29a0103071936
Aesthetica by doctors KararBergselaan 259D0852007973
Aesthetic GlowSchere 310645659999
City Clinics Rotterdam-ZuidMaasstadweg 1080854014311
PARI SKIN CLINICLodewijk Pincoffsweg 3860639551503
InjectaCareMarie Baronstraat 100614851163
Cliniq by FayOostzeedijk Beneden 1090854862040
Dr. Oz Huid & LaserkliniekSlinge 1780104818115
House of Bratz RotterdamWestblaak 1030858771149
Medica EsteticaStieltjesstraat 780102260983
RefinedKerkstraat 8A
SR ClinicTolhuislaan 1230103602477
Artz Medical B.V.Kralingseweg 2310107200705

Den Haag 38

Dr. Penny Den HaagFrederik Hendrikplein 530702191525
Liquid BeautyDe Gaarde 2880854014777
Your ClinicJavastraat 69A0702250669
JECT ClinicsFrederik Hendriklaan 1410858227768
SkinSurgery Cosmetische Kliniek Den HaagLaan van Meerdervoort 6770702002070
Gaaf InjectablesWillem de Zwijgerlaan 79A0702124433
Istanbulhair KliniekWaldorpstraat 215-20854008484
De huidkliniek Den HaagLaan van Nieuw Oost-Indië 640882240300
Faceland Den HaagPrinsestraat 90881014600
Silkify ClinicPrinsestraat 980850492718
Clinic63Javastraat 880880157100
City ClinicsJuliana van Stolberglaan 690854014311
Maikel ScheerThomsonplein 100703238552
van lennep kliniekFrederikstraat 700707370088
Kliniek Dr. WeverBenoordenhoutseweg 227B0702057811
bel ClinicWagenstraat 1550625222188
Full Beauty ClinicsStevinstraat 1120702390022
Cosmetique Totale Den HaagGroot Hertoginnelaan 390859022080
Van Rosmalen KliniekBenoordenhoutseweg 220882063500
Nurses Inc.Noordeinde 1530702055656
Monalisa Derma ClinicAlmeloplein 350628243332
The Body Clinic - Den HaagParkstraat 1010857600035
Grace AestheticStatenplein 210855055753
Derma SensationGalileïstraat 1380702213175
City Clinics Den Haag DuinoordGroot Hertoginnelaan 390854014311
Nielsen CosmeticsLaan van Waalhaven 4740702212829
Medica Estetica den haagMartinus Nijhoffweg 100102260983
Ultherapy PrimeParkweg 27, k070703105040
Essential AestheticsStatenplein 210702202222
Aever Clinics | Den HaagVenestraat 280702284000
Fairday ClinicsHellingweg 96J0103133969
Dream Clinics Den HaagZoutmanstraat 4-A0648268114
Velthuis kliniekHaagsche Hof, Parkstraat 830887785201
De Jong InjectablesArnold Spoelplein 750657985510
Arkadia KliniekLoosduinse Hoofdstraat 3 - 15
M1 Med Beauty Den HaagHaagsche Bluf 330705680600
renova clinicWaldeck Pyrmontkade 60703220532
Groot Hertoginne InstituutGroot Hertoginnelaan 1940703468488

Leiden 5

Clinic Lara's LeidenBreestraat 390715427523
De HuidkliniekHaarlemmerstraat 198/2000882240300
Faceland LeidenHaarlemmerstraat 2280881014600
clinic FridayMary Beystraat 50880042701
Cynthia Injectables BVRooseveltstraat 35a0715172239

Lekkerkerk 1

Dr. Salih ClinicsBurgemeester Roosstraat 140634720655

Naaldwijk 1

Clinic Of SkinSecretaris Verhoeffweg 170174503974

Spijkenisse 1

Medic Cosmetic ClinicsIn Salon Puur Huid & Haar, Stationsstraat 90624223458

Voorburg 1

HofkliniekPr. Mariannelaan 550704065218

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Fillers in andere provincies