Cosmetische kliniek voor botox in Zuid-Holland

105 cosmetische klinieken in Zuid-Holland noemen botox in hun eigen gegevens, verspreid over 29 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Arts geeft een botoxbehandeling in het voorhoofd

Plaatsen in Zuid-Holland

Cosmetische klinieken voor botox per plaats

Rotterdam 39

Derma KliniekHeemraadssingel 1800857600035
Fairday ClinicsSlaak 260103133969
Aesthetic Beauty CenterSiciliëboulevard 230, 2340685412789
Clinique Elixir – Huidkliniek RotterdamZwart Janstraat 134A0103160579
Van Rosmalen Clinic RotterdamWijnhaven 10A0882063500
Aēstec RotterdamKarel Doormanstraat 3260103071861
Apollo Huid- en LaserkliniekPannekoekstraat 80A0102615015
Park Medical CenterHoofdweg 900104361537
estetica clinicBertus Bulstraat 130684131719
ANC ClinicsWillemskade 16B0103072301
Dr. Beauty ClinicsHaringvliet 92A0852125977
Dr. liem clinicSlaak 160102035804
Cosmetique TotaleJonker Fransstraat 114a0859022080
JECT ClinicsVan Oldenbarneveltstraat 950858227768
Next Cosmetic ClinicsGoudsesingel 2270102211314
Cleo ClinicsSchiedamsedijk 81A0102545902
SOAP.Admiraliteitskade 690206730506
Overture ClinicLaan op Zuid 12950102262617
Filler Cottage RotterdamWalenburgerweg 26A0640225381
City Clinics Rotterdam-NoordStraatweg 2250854014311
Studio PUUR NesselandeOtto van Tussenbroekstraat 1250105013019
Clinic ElevenPijpbloem 110626938656
Drs. Samana ClinicsWeena-Zuid 1520852500652
V-CosmeticsSchiedamsedijk 62A0643284664
SOAP.Meent 17A0107271047
Aesthetica by doctors KararBergselaan 259D0852007973
Aesthetic GlowSchere 310645659999
City Clinics Rotterdam-ZuidMaasstadweg 1080854014311
PARI SKIN CLINICLodewijk Pincoffsweg 3860639551503
InjectaCareMarie Baronstraat 100614851163
Cliniq by FayOostzeedijk Beneden 1090854862040
Dr. Oz Huid & LaserkliniekSlinge 1780104818115
House of Bratz RotterdamWestblaak 1030858771149
DC Klinieken RotterdamVasteland 10
Medica EsteticaStieltjesstraat 780102260983
RefinedKerkstraat 8A
SR ClinicTolhuislaan 1230103602477
Artz Medical B.V.Kralingseweg 2310107200705
Crystal Touch Bell's Palsy clinicBeursplein 370104141494

Den Haag 29

Dr. Penny Den HaagFrederik Hendrikplein 530702191525
Liquid BeautyDe Gaarde 2880854014777
JECT ClinicsFrederik Hendriklaan 1410858227768
SkinSurgery Cosmetische Kliniek Den HaagLaan van Meerdervoort 6770702002070
Gaaf InjectablesWillem de Zwijgerlaan 79A0702124433
Istanbulhair KliniekWaldorpstraat 215-20854008484
Clinic63Javastraat 880880157100
City ClinicsJuliana van Stolberglaan 690854014311
Maikel ScheerThomsonplein 100703238552
van lennep kliniekFrederikstraat 700707370088
Kliniek Dr. WeverBenoordenhoutseweg 227B0702057811
bel ClinicWagenstraat 1550625222188
Full Beauty ClinicsStevinstraat 1120702390022
Cosmetique Totale Den HaagGroot Hertoginnelaan 390859022080
Van Rosmalen KliniekBenoordenhoutseweg 220882063500
Nurses Inc.Noordeinde 1530702055656
Monalisa Derma ClinicAlmeloplein 350628243332
The Body Clinic - Den HaagParkstraat 1010857600035
Grace AestheticStatenplein 210855055753
City Clinics Den Haag DuinoordGroot Hertoginnelaan 390854014311
Nielsen CosmeticsLaan van Waalhaven 4740702212829
Medica Estetica den haagMartinus Nijhoffweg 100102260983
HuidwijsPiet Heinstraat 940702230568
Fairday ClinicsHellingweg 96J0103133969
Dream Clinics Den HaagZoutmanstraat 4-A0648268114
De Jong InjectablesArnold Spoelplein 750657985510
Arkadia KliniekLoosduinse Hoofdstraat 3 - 15
renova clinicWaldeck Pyrmontkade 60703220532
Groot Hertoginne InstituutGroot Hertoginnelaan 1940703468488

Lekkerkerk 1

Dr. Salih ClinicsBurgemeester Roosstraat 140634720655

Naaldwijk 1

Clinic Of SkinSecretaris Verhoeffweg 170174503974

Spijkenisse 1

Medic Cosmetic ClinicsIn Salon Puur Huid & Haar, Stationsstraat 90624223458

Voorburg 1

HofkliniekPr. Mariannelaan 550704065218

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Botox in andere provincies